Ana Sayfa
 Site Haritası
 İletişim
 
 
 


Günün Sözü
Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol. DALE CARNEGIE
Tarihte Bugün
 • Artvin' in Kurtuluşu
 • Gazeteci-Yazar Çetin EMEÇ' in öldürülmesi (1990)
 • Yeşilay Haftası (1-7 Mart)
 • Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi Kaynaşma Gecesi
  Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi 3 Şubat Cuma akşamı İstanbul Asıa Otel’de bir dayanışma gecesi düzenledi. Geceye Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfü Akar, Kızılay Genel Müdürü Ömer Taşlı Pendik Kaymakamı Cafer Odabaşı, Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, bölge milletvekilleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum örgütü temsilcierli, iş adamları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şube Başkanı Ufuk Işık; “Görev aldığımız kısa süre içerisinde bir çok faaliyete imza attık. Birçok ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulunduk. Kızılay’a yakışır etkinliklerimiz devam edecek” dedi. ...»
  KIZLAY KURTKÖY ŞUBESİ SPOR GALİBİYETLE BAŞLADI...
  02.10.2011 tarihinde başlayan Aydın Oral Halı Saha Tesisleri "Mustafa Adıyaman Futbol Turnuvası" nda tamamı üyelerden oluşan Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi Spor ilk galibiyetini farklı bir skorla aldı. ...»
  FUTBOL TURNUVASINDA KIZILAY KURTKÖY ŞUBESİ
  Aydın Oral Halı Saha Tesisleri "Mustafa Adıyaman Futbol Turnuvası" 02.10.2011 tarihinde start aldı. Turnuvaya tamamı üyelerden oluşan Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi Spor da katıldı. ...»
  Türk Kızılayı Olağanüstü Genel Kongresi Tamamlandı!
  Türk Kızılayı’nın, Genel Başkan seçimli tek maddelik Olağanüstü Genel Kongresi geniş bir katılımla Ankara’da gerçekleştirildi. ...»
  GENÇLİK KOLLARI ÇALIŞIYOR...
  Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi Gençlik Kolları, Aydos Life Club'te düzenlenen tenis turnuvası organizasyonunda yer aldı....»
  Taekwondo Turnuvasında Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi...
  İller arası Taekwondo Ligi’nin ikinci kısmı olan Pendik Belediyesi Fethi Gemuhluoğlu Dostluk Turnuvası tamamlandı....»
  150 AİLEYE RAMAZAN YARDIMI
  Türk Kızılayı Kurtköy Şubesi Ramazan ayı süresince topladığı yardımların ihtiyaçlı ailelere dağıtımını Kurtköy mahalle muhtarlıkları ve Kurtköy Şubesi Gençlik Kolları Yönetimi ile gerçekleştirdi....»
  Filistin Yardım Konvoyu
  ...»
  1

  ««  |  «  |  1 |  »  |  »»
   
  KIZILAY DERNEĞİ
  Telif Hakkı 2009-2010 Kurtköy Şb. Aittir. Her Hakkı Saklıdır.